Varbase Components (2.0.0-alpha30) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Page
bg: Страница

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница
