Varbase Components (2.0.0-alpha30) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Page
mr: पान

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Go to first page
mr: प्रथम पानावर जा

en: Go to last page
mr: अंतिम पानावर जा
