Varbase Components (2.0.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Page
hu: Oldal

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: or
hu: vagy

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Register a new account
hu: Új felhasználói fiók regisztrálása

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Forgot your password?
hu: Elfelejtett jelszó?

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: First page
hu: Első oldal

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban
