Varbase Components (2.0.0-alpha9) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Page
nn: Nettside

en: Add new comment
nn: Skriv ny kommentar

en: Go to first page
nn: Gå til første side

en: Go to last page
nn: Gå til siste side
