Varbase Components (2.0.0-beta4) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Log in
ne: लग-ईन गर्नुहोस

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्
