Varbase Components (2.0.0-beta5) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Page
vi: Trang

en: Log in
vi: Đăng nhập

en: Add new comment
vi: Viết bình luận

en: Last
vi: Cuối

en: Close
vi: Đóng

en: First
vi: Đầu tiên

en: Reset password
vi: Thiết lập lại mật khẩu

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Pause
vi: Tạm dừng

en: Current page
vi: Trang hiện thời

en: Previous page
vi: Trang trước
