Varbase Components (2.0.0-beta6) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Login
et: Sisselogimine

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Page
et: Lehekülg

en: Log in
et: Sisene

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Last
et: Viimane

en: Close
et: Sulge

en: First
et: Esimene

en: or
et: või

en: Reset password
et: Küsi uus parool

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Pause
et: Peata

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Last page
et: Viimane leht

en: First page
et: Esimene leht

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
