Varbase Components (2.0.10) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Page
ku: پەڕە

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Reset password
ku: وشەی نهێنی نوێ بکەرەوە

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا
