Varbase Components (2.0.13) - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Page
az: Səhifə

en: Log in
az: Loqin

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Last
az: Son

en: Close
az: Bağlı

en: or
az: və ya

en: Reset password
az: Şifrəni sıfırlamaq

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Current page
az: Cari səhifə

en: Previous page
az: Əvvəlki səhifə

en: Last page
az: Son səhifə

en: First page
az: Birinci səhifə

en: Submitted by @author_name on @date
az: @author_name tərəfindən @date tarixində təqdim edilmişdir

en: Go to page @key
az: @key səhifəsinə keçin
