Varbase Components (2.0.14) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Page
gl: Páxina

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Close
gl: Pechar

en: First
gl: Primeiro

en: or
gl: ou

en: Reset password
gl: Restablecer o contrasinal

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Current page
gl: Páxina actual

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
