Varbase Components (2.0.14) - en to ms translation catalogue (14 entries)

en: Previous
ms: Sebelumnya

en: Next
ms: Seterusnya

en: Login
ms: Log masuk

en: Go to previous page
ms: Beredar ke halaman sebelum ini

en: Go to next page
ms: Beredar ke halaman seterusnya

en: Page
ms: Halaman

en: Log in
ms: Log masuk

en: Add new comment
ms: Tambah komen baharu

en: Close
ms: Tutup

en: Reset password
ms: Set semula kata laluan

en: Go to first page
ms: Beredar ke halaman pertama

en: Go to last page
ms: Beredar ke halaman terakhir

en: Primary tabs
ms: Tab-tab utama

en: Secondary tabs
ms: Tab-tab sekunder
