Varbase Components (2.0.15) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Page
jv: Kācā

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Reset password
jv: Séting ulang sandhi

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér
