Varbase Components (2.0.16) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Page
is: Síða

en: Log in
is: Innrita

en: Add new comment
is: Ger viðmerking

en: Reset password
is: Tómstilla loyniorð

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur
