Varbase Components (2.0.5) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Previous
ja: 前へ

en: Next
ja: 次へ

en: Login
ja: ログイン

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Page
ja: ページ

en: Log in
ja: ログイン

en: Add new comment
ja: コメントを追加

en: Last
ja: 最後

en: Close
ja: 閉じる

en: First
ja: 最初

en: or
ja: または

en: Reset password
ja: パスワードのリセット

en: Next page
ja: 次ページ

en: Go to first page
ja: 先頭ページへ

en: Go to last page
ja: 最終ページへ

en: Primary tabs
ja: プライマリータブ

en: Secondary tabs
ja: セカンダリータブ

en: Pagination
ja: ページ送り

en: Current page
ja: カレントページ

en: Previous page
ja: 前ページ

en: Last page
ja: 最終ページ

en: First page
ja: 先頭ページ

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
