Varbase Components (2.0.9) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Page
da: Side

en: Log in
da: Log ind

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: Reset password
da: Nulstil adgangskode

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side
