Varbase Core (10.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Submit
ta: சமர்ப்பிக்குக

en: More
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Path
ta: பா​தை

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது

en: Anonymous
ta: பெயரிலி
