Varbase Core (all releases) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Submit
da: Indsend

en: More
da: Mere

en: Reset
da: Gendan

en: Preview
da: Gennemse

en: Complete
da: Komplet

en: Next >
da: Næste >

en: < Previous
da: < Tidligere

en: Hide all
da: Skjul alle

en: Show all
da: Vis alle

en: Save Draft
da: Gem kladde

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
da: Formular gemt. Du kan vende tilbage senere og gendanne standardværdierne.

en: Wide
da: Bred

en: Narrow
da: Smal

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submission</a>.
da: Du har allerede indsendt denne formular. <a href="#">Se din forrige indsendelse</a>.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submissions</a>.
da: Du har allerede indsendt denne formular. <a href="#">Se dine forrige indsendelser</a>.
