Varbase Core (10.0.0-alpha6) - en to ga translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Language
ga: Teanga

en: more
ga: Tuilleadh

en: Picture
ga: Pictiúr

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Good
ga: Réasúnta

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Member for
ga: Ball ar feadh

en: Complete
ga: Déanta

en: Password strength:
ga: Neart an phasfhocail:

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Save Draft
ga: Sábháil Dréacht

en: Strong
ga: Láidir

en: Weak
ga: Lag
