Varbase Core (10.0.0-beta10) - en to eu translation catalogue (96 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Author
eu: Egilea

en: yes
eu: bai

en: List
eu: Zerrenda

en: Language
eu: Hizkuntza

en: more
eu: gehiago

en: More
eu: Gehiago

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Advanced options
eu: Aukera aurreratuak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Feed
eu: Jarioa

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: hidden
eu: Ezkutuan

en: Path
eu: Bide-izena

en: key
eu: giltza

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Picture
eu: Irudia

en: Content type
eu: Eduki mota

en: no
eu: ez

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Active
eu: Aktiboa

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Good
eu: Ona

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Sticky at top of lists
eu: Zerrenden gainean itsaskor

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: Normal
eu: Arrunta

en: Items
eu: Elementuak

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Role
eu: Rol

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Member for
eu: Kidea noiztik

en: author
eu: egilea

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Blocked
eu: Blokeatuta

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Complete
eu: Eginda

en: Password strength:
eu: Pasahitzaren indarra:

en: Apply
eu: Ezarri

en: Block description
eu: Blokearen azalpena

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Default theme
eu: Gai lehenetsia

en: No content available.
eu: Ez dago eduki erabilgarririk.

en: Frontpage
eu: Azaleko orria

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Your virtual face or picture.
eu: Zure aurpegi birtuala edo argazkia

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: No front page content has been created yet.
eu: Ez da oraindik azaleko edukirik sortu.

en: Find and manage content.
eu: Edukiak bilatu eta kudeatu.

en: No people available.
eu: Erabiltzaileek ez dute eskuragarri.

en: Add lowercase letters
eu: Letra xeheak erantsi

en: Add uppercase letters
eu: Letra larriak gehitu

en: Add numbers
eu: Zenbakiak gehitu

en: Add punctuation
eu: Puntuazioa gehitu

en: Make it different from your username
eu: Zure erabiltzaile izenaren ezberdin egin

en: Weak
eu: Ahula

en: Find and manage people interacting with your site.
eu: Bilatu eta kudeatu zure webgunearekin elkarreginean ari den jendea.

en: Basic page
eu: Oinarrizko orria

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
eu: <em>Oinarrizko orriak</em> eduki estatikoak sortzeko erabili. Adibidez 'Guri buruz' orrialdea.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
eu: Erabiltzailearen kontuak, rolak eta baimenak kudeatu

en: Asc
eu: Goraka

en: Wide
eu: Zabal

en: Administer account settings
eu: Kudeatu kontuen ezarpenak

en: The username of the content author.
eu: Egilearen erabiltzaile izena.

en: Narrow
eu: Estu

en: Find and manage content
eu: Edukiak aurkitu eta kudeatu

en: Welcome to [site:name]
eu: Ongi etorria [site:name] gunera

en: Name or email contains
eu: Izena edo posta elektronikoa
