Varbase Core (10.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (151 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Author
nl: Auteur

en: yes
nl: ja

en: List
nl: Lijst

en: Language
nl: Taal

en: more
nl: meer

en: More
nl: Meer

en: On
nl: Aan

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Advanced options
nl: Uitgebreide opties

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Note:
nl: Opmerking:

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Archive
nl: Archief

en: hidden
nl: verborgen

en: Path
nl: Pad

en: key
nl: sleutel

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Layout
nl: Lay-out

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: no
nl: nee

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Add content
nl: Inhoud toevoegen

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Good
nl: Goed

en: Off
nl: Uit

en: Roles
nl: Rollen

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Sticky at top of lists
nl: Vastgeplakt bovenaan de lijst

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Normal
nl: Normaal

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Desc
nl: Aflopend

en: Start
nl: Begin

en: Role
nl: Rol

en: Users
nl: Gebruikers

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Member for
nl: Geregistreerd sinds

en: author
nl: auteur

en: People
nl: Personen

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Complete
nl: Voltooid

en: Password strength:
nl: Wachtwoordsterkte:

en: Apply
nl: Toepassen

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: Next >
nl: Volgende >

en: < Previous
nl: < Vorige

en: Hide all
nl: Alles verbergen

en: Show all
nl: Alles weergeven

en: Site Content
nl: Site-inhoud

en: About
nl: Over

en: Default theme
nl: Standaardthema

en: No content available.
nl: Geen inhoud beschikbaar.

en: Meta tags
nl: Metatags

en: Frontpage
nl: Voorpagina

en: Save Draft
nl: Conceptversie opslaan

en: @interval ago
nl: @interval geleden

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Strong
nl: Sterk

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Your virtual face or picture.
nl: Uw foto of afbeelding.

en: All content
nl: Alle inhoud

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Monthly archive
nl: Maandelijks archief

en: No front page content has been created yet.
nl: Er is nog geen inhoud voor de voorpagina aangemaakt.

en: Find and manage content.
nl: Inhoud zoeken en beheren.

en: No people available.
nl: Geen personen beschikbaar.

en: Add lowercase letters
nl: Kleine letters toevoegen

en: Add uppercase letters
nl: Hoofdletters toevoegen

en: Add numbers
nl: Getallen toevoegen

en: Add punctuation
nl: Leestekens toevoegen

en: Make it different from your username
nl: Zorg dat deze verschilt van de gebruikersnaam

en: Weak
nl: Zwak

en: Fair
nl: Redelijk

en: Find and manage people interacting with your site.
nl: Vind en beheer personen die gebruik maken van de website.

en: Basic page
nl: Eenvoudige pagina

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nl: Gebruik <em>eenvoudige pagina's</em> voor vaste inhoud, zoals een 'Over ons'-pagina.

en: Select any filter and click on Apply to see results
nl: Selecteer een van de filters en klik op 'Toepassen' om het resultaat te zien

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
nl: Gebruikersaccounts, rollen en toegangsrechten beheren.

en: Asc
nl: Oplopend

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
nl: Inzending opgeslagen. U kunt op een later tijdstip naar dit formulier terugkeren waarbij de huidige waardes zullen worden hersteld.

en: Wide
nl: Breed

en: Content limited to @limit characters, remaining: <strong>@remaining</strong>
nl: Inhoud beperkt tot @limit tekens, resterend: <strong>@remaining</strong>

en: Get started
nl: Aan de slag

en: Administer account settings
nl: Accountinstellingen beheren

en: The time that the node was created.
nl: Het tijdstip waarop de node is aangemaakt.

en: The time that the node was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de node voor het laatst werd bewerkt.

en: The time that the custom block was last edited.
nl: Het tijdstip waarop het aangepaste blok voor het laatst is aangepast.

en: Lists (Views)
nl: Lijsten (Overzichten)

en: A brief description of your block.
nl: Een korte beschrijving van het blok.

en: The username of the content author.
nl: De gebruikersnaam van de auteur.

en: A partially-completed form was found. Please complete the remaining portions.
nl: Er is een gedeeltelijk ingevuld formulier gevonden, voltooi de overgebleven delen.

en: Basic block
nl: Standaardblok

en: A basic block contains a title and a body.
nl: Een standaardblok bevat een titel en een berichttekst.

en: All content, by month.
nl: Alle inhoud, op maand.

en: All content promoted to the front page.
nl: Alle inhoud die wordt aangeraden op de voorpagina.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
nl: Inhoud van een bepaalde taxonomieterm

en: Narrow
nl: Smal

en: Find and manage content
nl: Inhoud vinden en beheren

en: Welcome to [site:name]
nl: Welkom op [site:name]

en: Name or email contains
nl: Naam of e-mail bevat

en: Back to form
nl: Terug naar formulier

en: Please review your submission. Your submission is not complete until you press the "Submit" button!
nl: Controleer uw inzending. Uw inzending is niet voltooid, totdat u klikt op de 'Indienen'-knop.

en: No more submissions are permitted.
nl: Geen nieuwe inzendingen toegestaan.

en: This form is confidential. You must <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">Log out</a> to submit it.
nl: Dit formulier is vertrouwelijk en kan pas na <a href="[site:login-url]/logout?destination=[current-page:url:relative]">uitloggen</a> worden gebruikt.

en: Recommendations to make your password stronger:
nl: Aanbevelingen om uw wachtwoord sterker te maken:

en: Unable to display this webform. Please contact the site administrator.
nl: Het formulier kan niet getoond worden. Neem contact op met de beheerder.

en: New submission added to [webform:title].
nl: Nieuwe inzending voor [webform:title] opgeslagen.

en: Submitted on [webform_submission:created]
    Submitted by: [webform_submission:user]
    
    Submitted values are:
    [webform_submission:values]
nl: Ingezonden op [webform_submission:created]
    Ingezonden door: [webform_submission:user]
    
    Ingezonden waardes:
    [webform_submission:values]

en: <p>Submitted on [webform_submission:created]</p>
    <p>Submitted by: [webform_submission:user]</p>
    <p>Submitted values are:</p>
    [webform_submission:values]
nl: <p>Ingezonden op [webform_submission:created]</p>
    <p>Ingezonden door: [webform_submission:user]</p>
    <p>Ingezonden waardes:</p>
    [webform_submission:values]

en: This form has not yet been opened to submissions.
nl: Dit formulier is nog niet geopend voor inzendingen.

en: [webform:title]: Preview
nl: [webform:title]: Voorbeeldweergave

en: Please login to access the uploaded file.
nl: Login om toegang te krijgen tot het bestand.

en: [webform_submission:submitted-to]: Submission #[webform_submission:serial]
nl: [webform_submission:submitted-to]: Inzending #[webform_submission:serial]

en: {Empty}
nl: {Leeg}

en: Please login to access this submission.
nl: Login om toegang te krijgen tot deze inzending.

en: Unable to process this submission. Please contact the site administrator.
nl: De inzending kan niet verwerkt worden. Neem alstublieft contact op met de site administrator.

en: Please login to access this form.
nl: Login om toegang te krijgen tot dit formulier.

en: Indicates required field
nl: Aanduiding van verplicht veld

en: This submission has been locked.
nl: Deze inzending is vergrendeld.

en: This submission has been autofilled with your previous submission.
nl: Deze inzending is automatisch ingevuld met uw vorige inzending.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submission</a>.
nl: U heeft dit formulier reeds ingezonden. <a href="#">Bekijk uw vorige inzending</a>.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submissions</a>.
nl: U heeft dit formulier reeds ingezonden. <a href="#">Bekijk uw vorige inzendingen</a>.

en: Sorry… This form is closed to new submissions.
nl: Sorry... Dit formulier is gesloten voor nieuwe inzendingen.

en: You have a pending draft for this webform. <a href="#">Load your pending draft</a>.
nl: U heeft een openstaand concept voor dit formulier. <a href="#">Open uw bestaande concept</a>.

en: You have pending drafts for this webform. <a href="#">View your pending drafts</a>.
nl: U heeft openstaande concepten voor dit formulier. <a href="#">Bekijk uw openstaande concepten</a>.

en: @interval hence
nl: @interval vanaf nu
