Varbase Core (10.0.0-beta4) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: More
hr: Više

en: Reset
hr: Poništi

en: Preview
hr: Pregled

en: Normal
hr: Normalno

en: Start
hr: Početak

en: Narrow
hr: Usko
