Varbase Core (10.0.0-beta5) - en to jv translation catalogue (72 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Author
jv: Penulis

en: yes
jv: ya

en: List
jv: Daftar

en: Language
jv: Basa

en: more
jv: pepaké

en: More
jv: Lengkapé

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Advanced options
jv: Opsi lanjutan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Feed
jv: Pasokan

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Picture
jv: Gambar

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: no
jv: ora

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Active
jv: Aktif

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Good
jv: Apik

en: Roles
jv: Parāgā

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Sticky at top of lists
jv: Dipacak nang daftar pucuk

en: Last access
jv: Aksés terakhir

en: Items
jv: Item

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Role
jv: Parāgā

en: Users
jv: Panganggo

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Member for
jv: Anggota kanggo

en: People
jv: Pawongan

en: Blocked
jv: Ditolak

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Password strength:
jv: Kekuatan sandhi:

en: Block description
jv: Katrangan blok

en: About
jv: Ngenani

en: Default theme
jv: Téma gawan

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Strong
jv: Kandel

en: No front page content has been created yet.
jv: Durung ānā kontèn sing digawé kanggo kācā ngarep.

en: Find and manage content.
jv: Nggolèki lan natani konten.

en: No people available.
jv: Ora ānā pawongan cumawis.

en: Add lowercase letters
jv: Tambahaké huruf cilik

en: Add uppercase letters
jv: Tambahaké huruf kapital

en: Add numbers
jv: Tambahaké angka

en: Add punctuation
jv: Tambahaké pratandha

en: Make it different from your username
jv: Bédaknā sākā jeneng panganggo Sampéyan

en: Weak
jv: Lemah

en: Fair
jv: Mengkel

en: Find and manage people interacting with your site.
jv: Temoknā lan natani sesrawungané wong-wong karo situs Sampéyan.

en: Basic page
jv: Kācā dasar

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
jv: Gunaknā <em>kācā dhasar</em> kanggo kontèn statis Sampéyan, kaya déné kācā 'Ngenani aku'.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
jv: Ngelola akun panganggo, parāgā lan kawenangan.

en: Asc
jv: Urut Maju
