Varbase Core (10.0.0-beta6) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: More
sr: Више

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина

en: Wide
sr: Широко

en: Narrow
sr: Уско
