Varbase Core (10.0.0-beta7) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Submit
id: Kirim

en: More
id: Selengkapnya

en: Preview
id: Pratinjau

en: Start
id: Mulai

en: Complete
id: Selesai

en: Wide
id: Lebar

en: Narrow
id: Sempit
