Varbase Core (10.0.0-beta7) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: More
sk: Viac

en: Preview
sk: Náhľad

en: Normal
sk: Normálny

en: Start
sk: Štart

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Next >
sk: Ďalší >

en: Wide
sk: Široký

en: Narrow
sk: Úzky
