Varbase Core (10.0.0-rc2) - en to es translation catalogue (19 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Submit
es: Enviar

en: More
es: Más

en: Reset
es: Restablecer

en: Preview
es: Vista previa

en: Start
es: Comienzo

en: Complete
es: Completo

en: Next >
es: Siguiente >

en: < Previous
es: < Anterior

en: Hide all
es: Ocultar todo

en: Show all
es: Mostrar todo

en: Save Draft
es: Guardar borrador

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
es: Envío guardado. Usted puede volver a este formuario luego y recuperará sus valores actuales.

en: Wide
es: Ancho

en: Narrow
es: Estrecho

en: Back to form
es: Volver al formulario

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submission</a>.
es: Ya ha enviado este formulario web. <a href="#">Ver su envío anterior</a>.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submissions</a>.
es: Ya ha enviado este formulario web. <a href="#">Ver sus envíos anteriores</a>.

en: Sorry… This form is closed to new submissions.
es: Lo sentimos ... Este formulario está cerrado a nuevos envíos.
