Varbase Core (10.0.0-rc3) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: More
lv: Vairāk

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Normal
lv: Normāls

en: Start
lv: Sākt

en: Next >
lv: Tālāk >

en: Save Draft
lv: Saglabāt melnrakstu

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
lv: Iesniegums saglabāts. Jūs varat atgriezties šajā formā vēlāk un atjaunot esošās vērtības.

en: Wide
lv: Plats

en: Narrow
lv: Šaurs
