Varbase Core (10.0.0-rc3) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: More
ne: थप

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Normal
ne: साधारण

en: Wide
ne: चौडा

en: Narrow
ne: साघुरो
