Varbase Core (10.0.0-rc3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Submit
oc: Sometre

en: More
oc: Mai

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Preview
oc: Apercebut
