Varbase Core (10.0.0-rc5) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: More
mr: अधिक

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Normal
mr: साधारण
