Varbase Core (10.0.0-rc6) - en to fy translation catalogue (23 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Body
fy: Berjochttekst

en: Next
fy: Folgjende

en: Save configuration
fy: Ynstellings bewarje

en: Delete
fy: Wiskje

en: Submit
fy: Ferstjoere

en: Content
fy: Ynhâld

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Language
fy: Taal

en: more
fy: mear

en: More
fy: Mear

en: Advanced options
fy: Avansearre opsjes

en: Preview
fy: Foarbyld

en: Picture
fy: Ofbylding

en: Active
fy: Aktyf

en: Add content
fy: Ynhâld tafoegje

en: Authored by
fy: Skreaun troch

en: Users
fy: Brûkers

en: Anonymous
fy: Anonym

en: Authored on
fy: Skreaun op

en: Member for
fy: Lid sint

en: Password strength:
fy: Wachtwurdfeilichheid:

en: No front page content has been created yet.
fy: Gjin ynhâld op hiemside plaetst jit.
