Varbase Core (10.0.0-rc8) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Show all
bo: ཆ་ཚང་སྟོན་པ
