Varbase Core (10.0.0-rc8) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: More
el: Περισσότερα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Normal
el: Κανονικό

en: Start
el: Αρχή

en: Complete
el: Ολοκληρωμένη

en: Next >
el: Επόμενη >

en: Wide
el: Πλατύ

en: Narrow
el: Στενό
