Varbase Core (10.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: More
kk: Толығырақ...

en: Reset
kk: Ысыру

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау
