Varbase Core (10.0.1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Submit
ug: يوللاش

en: More
ug: داۋامى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Save Draft
ug: كوپىيىنى ساقلاش
