Varbase Core (10.0.10) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Submit
hi: जमा करें

en: More
hi: अधिक

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Normal
hi: सामान्य

en: Start
hi: शुरू

en: Wide
hi: चौड़ा

en: Narrow
hi: संकीर्ण

en: {Empty}
hi: {खाली}
