Varbase Core (10.0.10) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: More
lt: Daugiau

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Normal
lt: Normalus

en: Start
lt: Pradžia

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Next >
lt: Kitas

en: < Previous
lt: < Buvęs puslapis

en: Hide all
lt: Paslėpti visus

en: Show all
lt: Rodyti visus

en: Save Draft
lt: Išsaudoti Juodraštį

en: Wide
lt: Platus

en: Narrow
lt: Siauras

en: Back to form
lt: Atgal į formą

en: New submission added to [webform:title].
lt: Rezultatai išsaugoti [webform:title].

en: This form has not yet been opened to submissions.
lt: Šios formos dar negalima pateikti.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submission</a>.
lt: Jūs jau pateikėte šią formą. <a href="#">Peržiūrėkite savo pateikimą</a>.

en: You have already submitted this webform. <a href="#">View your previous submissions</a>.
lt: Jūs jau pateikėte šią formą. <a href="#">Peržiūrėkite savo pateikimus</a>.

en: Sorry… This form is closed to new submissions.
lt: Atsiprašome... Ši forma uždaryta.
