Varbase Core (10.0.10) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Submit
te: దాఖలు చెయ్యి

en: More
te: మరిన్ని

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Normal
te: సాధారణ
