Varbase Core (10.0.11) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Submit
ro: Trimite

en: More
ro: Mai multe

en: Reset
ro: Resetează

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Complete
ro: Finalizat

en: Wide
ro: Larg

en: Narrow
ro: Îngust
