Varbase Core (10.0.13) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: More
ku: زیاتر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Preview
ku: پێشبینی
