Varbase Core (10.0.13) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: More
nn: Meir

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Start
nn: Byrjar
