Varbase Core (10.0.13) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: More
sq: Akoma

en: Reset
sq: Rifillo

en: Preview
sq: Shikoje
