Varbase Core (10.0.15) - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Submit
ca: Envia

en: More
ca: Més

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Start
ca: Inici

en: Complete
ca: Finalitza

en: Next >
ca: Següent >

en: < Previous
ca: < Anterior

en: Save Draft
ca: Desa l'esborrany

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
ca: Enviament desat. Podeu tornar al formulari més endavant i aquest restaurarà els valors actuals.

en: Wide
ca: Ample

en: Narrow
ca: Estret

en: Back to form
ca: Torna al formulari

en: No more submissions are permitted.
ca: No es permeten més enviaments.

en: {Empty}
ca: {Buit}
