Varbase Core (10.0.15) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: More
km: បន្ថែម

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន
