Varbase Core (10.0.16) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: More
he: עוד

en: Reset
he: איתחול

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Normal
he: נורמלי

en: Start
he: התחלה

en: Complete
he: השלמה

en: Wide
he: רחב

en: Narrow
he: צר
