Varbase Core (10.0.16) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: More
hy: Ավելին

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Wide
hy: Լայն

en: Narrow
hy: Նեղ
