Varbase Core (10.0.19) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Submit
tr: Gönder

en: More
tr: Devamı

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Start
tr: Başlangıç

en: Complete
tr: Tamam

en: < Previous
tr: < Önceki

en: Show all
tr: Tümünü göster

en: Wide
tr: Geniş

en: Narrow
tr: Dar

en: New submission added to [webform:title].
tr: [webform:title] başlıklı forma yeni gönderi girildi.
