Varbase Core (10.0.2) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: More
ast: Más

en: Reset
ast: Reafitar

en: Preview
ast: Entever
