Varbase Core (10.0.2) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: More
et: Veel

en: Reset
et: Tühista

en: Preview
et: Eelvaade

en: Normal
et: Tavaline

en: Start
et: Algus

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Next >
et: Järgmine >

en: Wide
et: Lai

en: Narrow
et: Kitsas
