Varbase Core (10.0.28) - en to br translation catalogue (16 entries)

en: Title
br: Titl

en: Previous
br: Diarog

en: Next
br: Da heul

en: Save configuration
br: Saveteiñ ar c'hefluniadur

en: Status
br: Statud

en: Username
br: Anv implijer

en: yes
br: ya

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Page
br: Pajenn

en: Filter
br: Sil

en: Member for
br: Ezel abaoe

en: Permissions
br: Aotreoù

en: Password strength:
br: Surentez ar ger-tremen:

en: About
br: Diwar-benn

en: Welcome to [site:name]
br: Degemer mat war [site:name]

en: Recommendations to make your password stronger:
br: Alioù evit efedusaat ho gerioù-tremen suraetoc'h :
